JHW050FG
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JHW050FG
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 2.5V 50W
Ngā Rauemi: JHW050FG.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JHW050FG
Tau Wae JHW050FG Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 2.5V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4434 pcs Pepa Raraunga JHW050FG.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 2.5V
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.38" L x 2.26" W x 0.33" H (60.5mm x 57.4mm x 8.4mm)
Raupapa JHW050 Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case 11-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 2
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V 2.5V 12A, 12A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 12A, 12A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VI-271-MY-S
VI-271-MY-S
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 50W
I roto i te taonga: 4703 pcs
Tikiake: VI-271-MY-S.pdf
RFQ
JHW050AF-S
JHW050AF-S
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 3.3V 50W
I roto i te taonga: 5690 pcs
Tikiake: JHW050AF-S.pdf
RFQ
VE-B3X-MV-S
VE-B3X-MV-S
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5.2V 150W