JFW050B1
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JFW050B1
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 50W
Ngā Rauemi: JFW050B1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JFW050B1
Tau Wae JFW050B1 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4511 pcs Pepa Raraunga JFW050B1.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa JFW Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.2A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 4.2A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VE-JND-MW
VE-JND-MW
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 85V 100W