JFC100C1
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JFC100C1
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 100W
Ngā Rauemi: JFC100C1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JFC100C1
Tau Wae JFC100C1 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3965 pcs Pepa Raraunga JFC100C1.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa JFC100C Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.7A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 6.7A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VE-BTP-IV-F3
VE-BTP-IV-F3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 13.8V 150W
I roto i te taonga: 4460 pcs
Tikiake: VE-BTP-IV-F3.pdf
RFQ
VI-20W-MX-F2
VI-20W-MX-F2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5.5V 75W
I roto i te taonga: 5089 pcs
Tikiake: VI-20W-MX-F2.pdf
RFQ
VI-JW1-EW-F1
VI-JW1-EW-F1
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 100W
I roto i te taonga: 515 pcs
Tikiake: VI-JW1-EW-F1.pdf
VI-JTL-MY-F2
VI-JTL-MY-F2
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 50W