JC030A1-M
GE Critical PowerGE Critical Power
JC030A1-M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JC030A1-M
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 30W
Ngā Rauemi: JC030A1-M.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JC030A1-M
Tau Wae JC030A1-M Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5296 pcs Pepa Raraunga JC030A1-M.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 850V
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa JC030 Mana (Watts) 30W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Ētahi Ingoa 107822132 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 6A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JC0-3022NL
JC0-3022NL
Kaihanga: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga: CONN MAGJACK 12PORT 1000 BASE-T
I roto i te taonga: 1152 pcs
Tikiake: JC0-3022NL.pdf
RFQ
JC050A
JC050A
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 50W