HW010A0F
GE Critical PowerGE Critical Power
HW010A0F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HW010A0F
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 33W
Ngā Rauemi: HW010A0F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HW010A0F
Tau Wae HW010A0F Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 33W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4790 pcs Pepa Raraunga HW010A0F.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.86" L x 1.16" W x 0.34" H (47.2mm x 29.5mm x 8.6mm)
Raupapa HW010 Mana (Watts) 33W
Packaging Bulk Paa / Case 18-DIP Module, 6 Leads
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 10A