DW025AB-M
GE Critical PowerGE Critical Power
DW025AB-M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DW025AB-M
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 12V 25W
Ngā Rauemi: DW025AB-M.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DW025AB-M
Tau Wae DW025AB-M Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 12V 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5600 pcs Pepa Raraunga DW025AB-M.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 12V
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 500V
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.80" L x 2.40" W x 0.50" H (71.1mm x 61.0mm x 12.7mm)
Raupapa DW025 Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Ētahi Ingoa 107587503 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
He pai 79% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V 12V 2.5A, 1.04A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.5A, 1.04A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High