CW025ABK-M
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CW025ABK-M
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V +/-12V 25W
Ngā Rauemi: CW025ABK-M.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CW025ABK-M
Tau Wae CW025ABK-M Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V +/-12V 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5819 pcs Pepa Raraunga CW025ABK-M.pdf
Putanga - Whakaputa 3 -12V Putanga - Mahi 2 12V
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 500V
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.80" L x 2.40" W x 0.50" H (71.1mm x 61.0mm x 12.7mm)
Raupapa CW025 Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case 10-DIP Module
Ētahi Ingoa 107587206 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 3 Momo Tae Through Hole
He pai 82% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 5A, 1A, 1A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A, 1A, 1A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High