AXH016A0X3
GE Critical PowerGE Critical Power
AXH016A0X3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AXH016A0X3
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 58W
Ngā Rauemi: AXH016A0X3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AXH016A0X3
Tau Wae AXH016A0X3 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 58W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5555 pcs Pepa Raraunga AXH016A0X3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.8 ~ 3.6 V Momotuhi - Input (Min) 3V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Raupapa Austin SuperLynx™
Mana (Watts) 58W Packaging Bulk
Paa / Case 10-SIP Module Ētahi Ingoa 108979592
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
He pai 95% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 3.6 V 16A 3V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 16A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low