AXB070X43Z
GE Critical PowerGE Critical Power
AXB070X43Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AXB070X43Z
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5-15V 70W
Ngā Rauemi: AXB070X43Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AXB070X43Z
Tau Wae AXB070X43Z Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5-15V 70W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5545 pcs Pepa Raraunga AXB070X43Z.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5 ~ 15 V Momotuhi - Input (Min) 20V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Raupapa Austin Lynx™
Mana (Watts) 70W Packaging Tray
Paa / Case 10-SIP Module Ētahi Ingoa 555-1153
CC109121480
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 97% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 5 ~ 15 V 4.5A 20V - 30V Input
Nama - Whakaputa (Max) 4.5A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High