AXA010A0X3
GE Critical PowerGE Critical Power
AXA010A0X3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AXA010A0X3
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 55W
Ngā Rauemi: AXA010A0X3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AXA010A0X3
Tau Wae AXA010A0X3 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 55W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4426 pcs Pepa Raraunga AXA010A0X3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.8 ~ 5.5 V Momotuhi - Input (Min) 10V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Raupapa Austin Lynx™
Mana (Watts) 55W Packaging Bulk
Paa / Case 10-SIP Module Ētahi Ingoa 108970120
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
He pai 93% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 10A 10V - 14V Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AXA010A0X3-SRZ
AXA010A0X3-SRZ
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 55W
I roto i te taonga: 8864 pcs
Tikiake: AXA010A0X3-SRZ.pdf
RFQ
AXA010A0X3-SR
AXA010A0X3-SR
Kaihanga: GE Critical Power