ATS025A0X3-P
GE Critical PowerGE Critical Power
ATS025A0X3-P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATS025A0X3-P
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 137W
Ngā Rauemi: ATS025A0X3-P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATS025A0X3-P
Tau Wae ATS025A0X3-P Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 137W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4698 pcs Pepa Raraunga ATS025A0X3-P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.8 ~ 5.5 V Momotuhi - Input (Min) 6V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 0.55" W x 0.50" H (50.8mm x 14.0mm x 12.7mm) Raupapa Austin MegaLynx™
Mana (Watts) 137W Packaging Bulk
Paa / Case 13-SIP Module Ētahi Ingoa 555-1048
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
He pai 93% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 25A 6V - 14V Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ATS020A0X3-SRPHZ
ATS020A0X3-SRPHZ
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 0.8-3.63V 73W
I roto i te taonga: 5007 pcs
Tikiake: ATS020A0X3-SRPHZ.pdf
RFQ
ATS025A0X3Z
ATS025A0X3Z
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 137W
I roto i te taonga: 5105 pcs
Tikiake: ATS025A0X3Z.pdf
RFQ
ATS025A0X3
ATS025A0X3
Tikiake: ATS025A0X3.pdf
ATS-X53450B-C1-R0
ATS-X53450B-C1-R0
Kaihanga: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Whakaahuatanga: SUPERGRIP HEATSINK 45X45X7.5MM
Tikiake: ATS-X53450B-C1-R0.pdf
ATS025A0X3-PZ
ATS025A0X3-PZ