ATH030A0X3Z
GE Critical PowerGE Critical Power
ATH030A0X3Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATH030A0X3Z
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 108W
Ngā Rauemi: ATH030A0X3Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATH030A0X3Z
Tau Wae ATH030A0X3Z Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 108W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4285 pcs Pepa Raraunga ATH030A0X3Z.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.8 ~ 3.6 V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 0.55" W x 0.50" H (50.8mm x 14.0mm x 12.7mm) Raupapa Austin MegaLynx™
Mana (Watts) 108W Packaging Bulk
Paa / Case 13-SIP Module Ētahi Ingoa 555-1094
CC109104782
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO He pai 93%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 3.6 V 30A 4.5V - 5.5V Input Nama - Whakaputa (Max) 30A