ATH025A0X3
GE Critical PowerGE Critical Power
ATH025A0X3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATH025A0X3
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 90W
Ngā Rauemi: ATH025A0X3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATH025A0X3
Tau Wae ATH025A0X3 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 90W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5879 pcs Pepa Raraunga ATH025A0X3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.8 ~ 3.6 V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 0.55" W x 0.50" H (50.8mm x 14.0mm x 12.7mm) Raupapa Austin MegaLynx™
Mana (Watts) 90W Packaging Bulk
Paa / Case 13-SIP Module Ētahi Ingoa 555-1044
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
He pai 93% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 3.6 V 25A 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low