ATA016A0X3
GE Critical PowerGE Critical Power
ATA016A0X3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATA016A0X3
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 88W
Ngā Rauemi: ATA016A0X3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATA016A0X3
Tau Wae ATA016A0X3 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 88W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5612 pcs Pepa Raraunga ATA016A0X3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.8 ~ 5.5 V Momotuhi - Input (Min) 8.3V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Raupapa Austin SuperLynx™ II
Mana (Watts) 88W Packaging Bulk
Paa / Case 11-SIP Module Ētahi Ingoa 555-1038
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
He pai 92% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 16A 8.3V - 14V Input
Nama - Whakaputa (Max) 16A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ATA016A0X43-SR
ATA016A0X43-SR
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 88W
I roto i te taonga: 5551 pcs
Tikiake: ATA016A0X43-SR.pdf
RFQ
ATA016A0X3-SR
ATA016A0X3-SR
Kaihanga: GE Critical Power
I roto i te taonga: 5716 pcs
Tikiake: ATA016A0X3-SR.pdf
RFQ
ATA010A0X43-SR
ATA010A0X43-SR
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 55W
Tikiake: ATA010A0X43-SR.pdf
ATA016A0X43-SRZ
ATA016A0X43-SRZ
Tikiake: ATA016A0X43-SRZ.pdf
ATA016A0X3-SRZ
ATA016A0X3-SRZ