JITO-2-DC5DM-7.3728
Fox ElectronicsFox Electronics
Fox Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JITO-2-DC5DM-7.3728
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua OSC 8DIP 5V 25PPM-40 - 7.3728MHZ
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JITO-2-DC5DM-7.3728
Tau Wae JITO-2-DC5DM-7.3728 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga OSC 8DIP 5V 25PPM-40 - 7.3728MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 4002 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Raupapa -
Packaging - Paa / Case 6-SMD, No Lead
Whakaputa HCMOS Ētahi Ingoa Q3197704
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.059" (1.50mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 7.3728MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 7.3728MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 15mA