FO5HSCBE24.576-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FO5HSCBE24.576-T1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FO5HSCBE24.576-T1
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua OSC XO 24.5768MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: FO5HSCBE24.576-T1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FO5HSCBE24.576-T1
Tau Wae FO5HSCBE24.576-T1 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga OSC XO 24.5768MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94912 pcs Pepa Raraunga FO5HSCBE24.576-T1.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa F535L
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Ētahi Ingoa 631-1440-2
F535L-24.576
FO5HSCBE24.576
Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 24.576MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 24.576MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 15mA