FO2HSBBF24.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FO2HSBBF24.0-T1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FO2HSBBF24.0-T1
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: FO2HSBBF24.0-T1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FO2HSBBF24.0-T1
Tau Wae FO2HSBBF24.0-T1 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76422 pcs Pepa Raraunga FO2HSBBF24.0-T1.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.102" L x 0.083" W (2.60mm x 2.10mm) Raupapa F235
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Ētahi Ingoa 631-1450-1 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 24MHz Whakaahuatanga Taipitopito 24MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 13mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 5µA