FKFSREIBM0.032768-T3
Fox ElectronicsFox Electronics
FKFSREIBM0.032768-T3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FKFSREIBM0.032768-T3
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Ngā Rauemi: FKFSREIBM0.032768-T3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKFSREIBM0.032768-T3
Tau Wae FKFSREIBM0.032768-T3 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 192972 pcs Pepa Raraunga FKFSREIBM0.032768-T3.pdf
Momo kHz Crystal (Tuning Fork) Rahi / Rahi 0.343" L x 0.146" W (8.70mm x 3.70mm)
Raupapa FSRLF Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SOJ, 5.50mm pitch
Ētahi Ingoa 631-1462-2
FKFSREIBM0.032768
FSRLF327-6
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakanui i te kaha 6pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.098" (2.50mm) Te Manawanui Toa ±20ppm
Te Tautanga Mahinga - Rautanga 32.768kHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 kOhms Whakaahuatanga Taipitopito 32.768kHz ±20ppm Crystal 6pF 50 kOhms 4-SOJ, 5.50mm pitch