FCABSFEVK38.4
Fox ElectronicsFox Electronics
Fox Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FCABSFEVK38.4
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 38.4MHZ 7PF SMD
Ngā Rauemi: FCABSFEVK38.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FCABSFEVK38.4
Tau Wae FCABSFEVK38.4 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 38.4MHZ 7PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70510 pcs Pepa Raraunga FCABSFEVK38.4.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Raupapa CABS Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 631-1510-1 Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakanui i te kaha 7pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.013" (0.33mm) Te Manawanui Toa ±15ppm
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Rautanga 38.4MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 38.4MHz ±15ppm Crystal 7pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead