FC7BSCCMC10.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC7BSCCMC10.0-T1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC7BSCCMC10.0-T1
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD
Ngā Rauemi: FC7BSCCMC10.0-T1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC7BSCCMC10.0-T1
Tau Wae FC7BSCCMC10.0-T1 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132621 pcs Pepa Raraunga FC7BSCCMC10.0-T1.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Raupapa C7BS Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 631-1501-2 Tae Mahi -
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakanui i te kaha 20pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.043" (1.10mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±30ppm Rautanga 10MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 110 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 10MHz ±30ppm Crystal 20pF 110 Ohms 4-SMD, No Lead