FC5BQCCMM20.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC5BQCCMM20.0-T1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC5BQCCMM20.0-T1
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
Ngā Rauemi: 1.FC5BQCCMM20.0-T1.pdf2.FC5BQCCMM20.0-T1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC5BQCCMM20.0-T1
Tau Wae FC5BQCCMM20.0-T1 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128025 pcs Pepa Raraunga 1.FC5BQCCMM20.0-T1.pdf2.FC5BQCCMM20.0-T1.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa C5BQ Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 631-1420-2
FC5BQCCMM20.0
FQ5032BR-20.000
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakanui i te kaha 20pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 20MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 20MHz ±30ppm Crystal 20pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead