FC5BACALI12.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC5BACALI12.0-T1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC5BACALI12.0-T1
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 12MHZ 18PF SMD
Ngā Rauemi: FC5BACALI12.0-T1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC5BACALI12.0-T1
Tau Wae FC5BACALI12.0-T1 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 12MHZ 18PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84362 pcs Pepa Raraunga FC5BACALI12.0-T1.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa C5BA Ratonga AEC-Q200
Packaging Original-Reel® Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 631-1494-6 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakanui i te kaha 18pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±100ppm Rautanga 12MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 90 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 12MHz ±30ppm Crystal 18pF 90 Ohms 4-SMD, No Lead
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FC5BQCCMC12.0-T1
FC5BQCCMC12.0-T1
Kaihanga: Fox Electronics
Whakaahuatanga: CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD