FC4UTCBAF11.0592-BAG100
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4UTCBAF11.0592-BAG100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC4UTCBAF11.0592-BAG100
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 11.0592MHZ SERIES T/H
Ngā Rauemi: FC4UTCBAF11.0592-BAG100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC4UTCBAF11.0592-BAG100
Tau Wae FC4UTCBAF11.0592-BAG100 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 11.0592MHZ SERIES T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 151160 pcs Pepa Raraunga FC4UTCBAF11.0592-BAG100.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Raupapa HC49ULF Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case HC-49/U
Ētahi Ingoa 631-1085
FC4UTCBAF11.0592
FOXLF115
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakanui i te kaha Series
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.530" (13.46mm)
Te Manawanui Toa ±30ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 11.0592MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 30 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 11.0592MHz ±30ppm Crystal Series 30 Ohms HC-49/U