FC4STCBMF4.9152-BAG200
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4STCBMF4.9152-BAG200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC4STCBMF4.9152-BAG200
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF SMD
Ngā Rauemi: FC4STCBMF4.9152-BAG200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC4STCBMF4.9152-BAG200
Tau Wae FC4STCBMF4.9152-BAG200 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 265002 pcs Pepa Raraunga FC4STCBMF4.9152-BAG200.pdf
Raupapa - Ētahi Ingoa 631-1485
FC4STCBMF4.9152
FOXSLF/049-20
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 4.9152MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 4.9152MHz Crystal