FC4SDCBMM3.6864-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4SDCBMM3.6864-T1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC4SDCBMM3.6864-T1
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 3.6864MHZ 20PF SMD
Ngā Rauemi: 1.FC4SDCBMM3.6864-T1.pdf2.FC4SDCBMM3.6864-T1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC4SDCBMM3.6864-T1
Tau Wae FC4SDCBMM3.6864-T1 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 3.6864MHZ 20PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 267912 pcs Pepa Raraunga 1.FC4SDCBMM3.6864-T1.pdf2.FC4SDCBMM3.6864-T1.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Raupapa HC49SDLF Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case HC-49/US
Ētahi Ingoa 631-1395-2
FC4SDCBMM3.6864
FOXSDLF/0368R-20/TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakanui i te kaha 20pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 3.6864MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 3.6864MHz ±30ppm Crystal 20pF 200 Ohms HC-49/US