FC2BACBEI16.0-T3
Fox ElectronicsFox Electronics
FC2BACBEI16.0-T3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC2BACBEI16.0-T3
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 16MHZ 10PF SMD
Ngā Rauemi: FC2BACBEI16.0-T3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC2BACBEI16.0-T3
Tau Wae FC2BACBEI16.0-T3 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 16MHZ 10PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 192573 pcs Pepa Raraunga FC2BACBEI16.0-T3.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa C2BA Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 631-1488-2
FC2BACBEI16.0
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakanui i te kaha 10pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 16MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 16MHz ±30ppm Crystal 10pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead