FC1BACBEI20.0-T3
Fox ElectronicsFox Electronics
FC1BACBEI20.0-T3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC1BACBEI20.0-T3
Kaihanga / Waitohu: Fox Electronics
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 20MHZ 10PF SMD
Ngā Rauemi: FC1BACBEI20.0-T3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC1BACBEI20.0-T3
Tau Wae FC1BACBEI20.0-T3 Kaihanga Fox Electronics
Whakaahuatanga CRYSTAL 20MHZ 10PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138347 pcs Pepa Raraunga FC1BACBEI20.0-T3.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Raupapa C1BA Ratonga AEC-Q200
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 631-1487-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakanui i te kaha 10pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 20MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 20MHz ±30ppm Crystal 10pF 120 Ohms 4-SMD, No Lead