T6-600/C60
Fluke ElectronicsFluke Electronics
T6-600/C60 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T6-600/C60
Kaihanga / Waitohu: Fluke Electronics
Whakaahuatanga hua KIT T6-600 WC33 SOFT CASE
Ngā Rauemi: T6-600/C60.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 438 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 438 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T6-600/C60
Tau Wae T6-600/C60 Kaihanga Fluke Electronics
He Rahinga Kei te wātea 438 pcs Pepa Raraunga T6-600/C60.pdf
Momo Electrical Tester, Fork Ngā whakaaturanga Measures Voltage, Current, Resistance, and Frequency
Raupapa T6 Ratonga CAT III 600V
Ētahi Ingoa 4910536
T6-600/C33 EDU
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Electrical Tester, Fork CAT III 600V Measures Voltage, Current, Resistance, and Frequency
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DM-CT-HTA
DM-CT-HTA
Kaihanga: Amprobe
Whakaahuatanga: 1000A CLAMP-ON CURRENT TRANSDUCR
I roto i te taonga: 388 pcs
Tikiake:
RFQ
I5A/50A CLAMP PQ4
I5A/50A CLAMP PQ4
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: 4-PHASE 5A/50A MINI CURRENT CLAM