I1730-FLEX1500
Fluke ElectronicsFluke Electronics
I1730-FLEX1500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: I1730-FLEX1500
Kaihanga / Waitohu: Fluke Electronics
Whakaahuatanga hua FLUKE-1730 IFLEXI 1500A 12"
Ngā Rauemi: I1730-FLEX1500.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o I1730-FLEX1500
Tau Wae I1730-FLEX1500 Kaihanga Fluke Electronics
Whakaahuatanga FLUKE-1730 IFLEXI 1500A 12" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4039 pcs Pepa Raraunga I1730-FLEX1500.pdf
Momo Current Meter, Clamp/Probe (Add On) Ngā whakaaturanga Measures AC Current to 1500A, BNC Interface
Raupapa 1730 Ratonga CAT III 1000V, CAT IV 600V
Whakaahuatanga Taipitopito Current Meter, Clamp/Probe (Add On) CAT III 1000V, CAT IV 600V Measures AC Current to 1500A, BNC Interface