FS3000/6000A-TF-4
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FS3000/6000A-TF-4
Kaihanga / Waitohu: Fluke Electronics
Whakaahuatanga hua FS3000A/6000A 4-PH 36-INCH THIN
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FS3000/6000A-TF-4
Tau Wae FS3000/6000A-TF-4 Kaihanga Fluke Electronics
He Rahinga Kei te wātea 4100 pcs Pepa Raraunga
Momo Current Meter, Clamp/Probe (Add On) Ngā whakaaturanga Measures AC Current to 6000A, BNC Interface
Raupapa - Ratonga CAT III 1000V, CAT IV 600V
Ētahi Ingoa 3889395 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Whakaahuatanga Taipitopito Current Meter, Clamp/Probe (Add On) CAT III 1000V, CAT IV 600V Measures AC Current to 6000A, BNC Interface
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FS300R17OE4BOSA1
FS300R17OE4BOSA1
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: MOD IGBT MED PWR ECONOPP-2
I roto i te taonga: 166 pcs
Tikiake: FS300R17OE4BOSA1.pdf
RFQ
FS30-12
FS30-12
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3000V 10W