FLUKE-337A
Fluke ElectronicsFluke Electronics
FLUKE-337A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLUKE-337A
Kaihanga / Waitohu: Fluke Electronics
Whakaahuatanga hua CLAMP METER 1000AC W/FREQUENCY
Ngā Rauemi: FLUKE-337A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLUKE-337A
Tau Wae FLUKE-337A Kaihanga Fluke Electronics
He Rahinga Kei te wātea 5403 pcs Pepa Raraunga FLUKE-337A.pdf
Momo Current Meter, Clamp/Probe Ngā whakaaturanga DMM Functions Include Voltage, Resistance, Frequency and Current to 1000A
Raupapa 330 Ratonga CAT III 600V
Ētahi Ingoa 2411216
337A
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Current Meter, Clamp/Probe CAT III 600V DMM Functions Include Voltage, Resistance, Frequency and Current to 1000A