5609-500-S
Hua Hua
Tau Wae: 5609-500-S
Kaihanga / Waitohu: Fluke Electronics
Whakaahuatanga hua PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 50
Ngā Rauemi: 5609-500-S.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 81 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 81 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5609-500-S
Tau Wae 5609-500-S Kaihanga Fluke Electronics
Whakaahuatanga PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 50 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 81 pcs Pepa Raraunga 5609-500-S.pdf
Whakamahi Liquids, Semi Solids Momo Temperature Probe
Aki - Momo Immersion / Penetration, Rounded Raupapa 5609
Rawa Rangi Rawa -328 ~ 1238°F (-200 ~ 670°C) Rauemi Rapu Inconel
Rarangi Tae 19.685" (500.00mm) Pato Momo -
Tae Tae - Ētahi Ingoa 3057037
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Raina Tae 72.000" (1828.80mm) Koinei te Waerenga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Ngā Hua e hāngai ana
5609-500-P
5609-500-P
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 50
I roto i te taonga: 80 pcs
Tikiake: 5609-500-P.pdf
RFQ
5609-9BND-J
5609-9BND-J
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: PROBE SECON. PRT 100 OHM 9IN 90
I roto i te taonga: 90 pcs
Tikiake: 5609-9BND-J.pdf
RFQ
5609-9BND-B
5609-9BND-B
I roto i te taonga: 90 pcs
Tikiake: 5609-9BND-B.pdf
5609-500-G
5609-500-G