5609-400-S
Hua Hua
Tau Wae: 5609-400-S
Kaihanga / Waitohu: Fluke Electronics
Whakaahuatanga hua PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 40
Ngā Rauemi: 5609-400-S.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 81 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 81 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5609-400-S
Tau Wae 5609-400-S Kaihanga Fluke Electronics
Whakaahuatanga PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 40 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 81 pcs Pepa Raraunga 5609-400-S.pdf
Whakamahi Liquids, Semi Solids Momo Temperature Probe
Aki - Momo Immersion / Penetration, Rounded Raupapa 5609
Rawa Rangi Rawa -328 ~ 1238°F (-200 ~ 670°C) Rauemi Rapu Inconel
Rarangi Tae 15.748" (400.00mm) Pato Momo -
Tae Tae - Ētahi Ingoa 3056950
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Raina Tae 72.000" (1828.80mm) Koinei te Waerenga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Ngā Hua e hāngai ana
5609-400-L
5609-400-L
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 40
I roto i te taonga: 78 pcs
Tikiake: 5609-400-L.pdf
RFQ
5609-500-J
5609-500-J
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 50
I roto i te taonga: 84 pcs
Tikiake: 5609-500-J.pdf
RFQ
5609-500-G
5609-500-G
I roto i te taonga: 71 pcs
Tikiake: 5609-500-G.pdf
I roto i te taonga: 94 pcs
Tikiake: 5609-400-G.pdf
5609-400-P
5609-400-P