1524-P2-156
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1524-P2-156
Kaihanga / Waitohu: Fluke Electronics
Whakaahuatanga hua BUNDLE 1524 W/CASE 5628 LEMO TO
Ngā Rauemi: 1.1524-P2-156.pdf2.1524-P2-156.pdf3.1524-P2-156.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 19 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 19 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1524-P2-156
Tau Wae 1524-P2-156 Kaihanga Fluke Electronics
Whakaahuatanga BUNDLE 1524 W/CASE 5628 LEMO TO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 19 pcs Pepa Raraunga 1.1524-P2-156.pdf2.1524-P2-156.pdf3.1524-P2-156.pdf
Momo Handheld Taerangi Tea -328 ~ 1220°F (-200 ~ 660°C)
Te Whakaatu Ataata C°/F° Raupapa 1524
Momo Momo C, E, J, K, L, M, N, T, U, B, R, S Ētahi Ingoa 3376642
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Momo Input Thermocouple
Kei roto Case, Connector, Holder Ngā āhuatanga Hold, Memory, Min/Max/Ave, Data Logging (RS-232)
Momo Whakaatu LCD, Dual Rahi Pūtau Battery AA (3)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1523R 010500
1523R 010500
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: COAX 75 OHM RG11 14AWG
I roto i te taonga: 548 pcs
Tikiake: 1523R 010500.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLOCK HDR 24POS VERT 5.08MM