1523-P2-156
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1523-P2-156
Kaihanga / Waitohu: Fluke Electronics
Whakaahuatanga hua BUNDLE 1523 W/CASE 5628 LEMO TO
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 19 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 19 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1523-P2-156
Tau Wae 1523-P2-156 Kaihanga Fluke Electronics
Whakaahuatanga BUNDLE 1523 W/CASE 5628 LEMO TO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 19 pcs Pepa Raraunga
Momo Handheld Taerangi Tea -328 ~ 1220°F (-200 ~ 660°C)
Te Whakaatu Ataata C°/F° Raupapa 1523
Momo Momo C, E, J, K, L, M, N, T, U, B, R, S Ētahi Ingoa 3376569
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Momo Input Thermocouple
Kei roto Case, Connector, Holder Ngā āhuatanga Hold, Memory, Min/Max/Ave, Data Logging (RS-232)
Momo Whakaatu LCD Rahi Pūtau Battery AA (3)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CBL 8POS M12 PLUG-R/A SCKT 0.3M
I roto i te taonga: 1290 pcs
Tikiake: 1523010.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CBL SENSOR/ACT 8-POS UNCONFIG
I roto i te taonga: 5055 pcs
Tikiake: 1523007.pdf
RFQ
1522NW
1522NW
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: 1522NW PNEUMATIC CUTTER
I roto i te taonga: 575 pcs
Tikiake:
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5.08MM
1523-P3-156
1523-P3-156
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: BUNDLE 1523 W/CASE 5627A LEMO TO
I roto i te taonga: 27 pcs
Tikiake:
1523-CASE
1523-CASE
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: CASE 1523/1524 READOUT AND PROBE
I roto i te taonga: 205 pcs
15230
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: BOARD TERM TURRET MINI 50POS
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RING STUD RETAIN 16-20AWG
1523
Kaihanga: Global Specialties
Whakaahuatanga: DIG WATTMETER 20A TRUE RMS 2600W
1522W
1522W
Kaihanga: Curtis Industries
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRP 22CIRC 0.375"
Tikiake: 1522W.pdf
Whakaahuatanga: BUNDLE 1523 W/CASE 5616 LEMO TO
I roto i te taonga: 26 pcs
1523-CAL
1523-CAL
Whakaahuatanga: CALIBRATION NVLAP ACCREDITED
I roto i te taonga: 257 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel