Q2-R-1/4-01-SS250FT
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q2-R-1/4-01-SS250FT
Kaihanga / Waitohu: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Whakaahuatanga hua HEATSHRINK 1/4"-250' BLACK
Ngā Rauemi: 1.Q2-R-1/4-01-SS250FT.pdf2.Q2-R-1/4-01-SS250FT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q2-R-1/4-01-SS250FT
Tau Wae Q2-R-1/4-01-SS250FT Kaihanga Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
He Rahinga Kei te wātea 4278 pcs Pepa Raraunga 1.Q2-R-1/4-01-SS250FT.pdf2.Q2-R-1/4-01-SS250FT.pdf
Momo Tubing, Semi Rigid Ratonga Whakamuri 2 to 1
Hurihia te Tae 70°C Raupapa Q2-R
Te Maama o te Wall Wall 0.024" (0.61mm) Tae Mahi -55°C ~ 135°C
Tuhinga Polyolefin (PO) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te roa 250.0' (76.2m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Raina Whakauru - I whakaratohia 0.250" (6.35mm) Rawa Whakauru - Whakaora 0.125" (3.18mm)
Ngā āhuatanga Flame Retardant, Fluid Resistant, Solvent Resistant Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 0.250" (6.35mm) 2 to 1 Black 250.0' (76.2m)