FKA2-28089QBHT3F
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FKA2-28089QBHT3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FKA2-28089QBHT3F
Kaihanga / Waitohu: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 280X89MM 230VAC TERM
Ngā Rauemi: 1.FKA2-28089QBHT3F.pdf2.FKA2-28089QBHT3F.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 609 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 609 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKA2-28089QBHT3F
Tau Wae FKA2-28089QBHT3F Kaihanga Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Whakaahuatanga FAN AXIAL 280X89MM 230VAC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 609 pcs Pepa Raraunga 1.FKA2-28089QBHT3F.pdf2.FKA2-28089QBHT3F.pdf
Whānui 89.00mm Taumaha 7.7 lbs (3.5kg)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 230VAC
Whakamutunga 2 Terminals Tumanako Tohu 0.044 in H2O (11.0 Pa)
Rahi / Rahi Square - 280mm L x 280mm H Raupapa FKA2-28089
RPM 3000 RPM Mana (Watts) 260W
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Poaka 78.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Aluminum
Tuhinga - Tae Plastic Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 1.22A