FDA2-R17251QBKW4D-L
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FDA2-R17251QBKW4D-L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDA2-R17251QBKW4D-L
Kaihanga / Waitohu: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 172X51MM 230VAC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDA2-R17251QBKW4D-L
Tau Wae FDA2-R17251QBKW4D-L Kaihanga Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Whakaahuatanga FAN AXIAL 172X51MM 230VAC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1916 pcs Pepa Raraunga
Whānui 51.00mm Taumaha 2.5 lbs (1.1kg)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 230VAC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.787 in H2O (196.0 Pa)
Rahi / Rahi Round - 172mm Dia Raupapa HPLC, FDA2-R17251
RPM 3300 RPM Mana (Watts) 26.00W
Tae Mahi -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Poaka 61.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Aluminum
Tuhinga - Tae Steel Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Life @ Temp. 100000 Hrs @ 25°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP56M - Dust Protected, Water Resistant Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.110A