22-S360D-C
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
22-S360D-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 22-S360D-C
Kaihanga / Waitohu: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Whakaahuatanga hua CBL TIE SS316/EPOXY 200LB 1.18'
Ngā Rauemi: 22-S360D-C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 22-S360D-C
Tau Wae 22-S360D-C Kaihanga Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
He Rahinga Kei te wātea 21238 pcs Pepa Raraunga 22-S360D-C.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.181" (4.60mm)
Te kaha o te wera 200 lbs (90.72 kg) Raupapa 22
Packaging 100 per Pkg Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Stainless Steel 316, Epoxy Coated
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Length - Tata 14.25"
Length - Pono 1.181' (360.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Silver 4.44" (112.80mm) 0.181" (4.60mm) 200 lbs (90.72 kg) 1.181' (360.00mm)
Tae Silver Taimana Tae 4.44" (112.80mm)