FDP032N08
Fairchild/ON SemiconductorFairchild/ON Semiconductor
Fairchild/ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDP032N08
Kaihanga / Waitohu: Fairchild/ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 75V 120A TO-220
Ngā Rauemi: 1.FDP032N08.pdf2.FDP032N08.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDP032N08
Tau Wae FDP032N08 Kaihanga Fairchild/ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 75V 120A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40496 pcs Pepa Raraunga 1.FDP032N08.pdf2.FDP032N08.pdf
Putanga - Whakamātau 15160pF @ 25V Tuhinga o mua - Breakdown TO-220AB
Vgs (th) (Max) @ Id 3.2 mOhm @ 75A, 10V Vgs (Max) 10V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Raupapa PowerTrench®
RoHS Tūnga Tube Runa I (Max) @ Id, Vgs 120A (Tc)
Ko te poari TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga FDP032N08
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 220nC @ 10V Momo IGBT ±20V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 4.5V @ 250µA FET Pānga N-Channel
Whakaahua nui N-Channel 75V 120A (Tc) 375W (Tc) Through Hole TO-220AB Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) -
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 75V 120A TO-220 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 75V
Ratonga Capacitance 375W (Tc)