2518066007Y3
Fair-Rite Products Corp.Fair-Rite Products Corp.
2518066007Y3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2518066007Y3
Kaihanga / Waitohu: Fair-Rite Products Corp.
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 1806 1LN
Ngā Rauemi: 2518066007Y3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2518066007Y3
Tau Wae 2518066007Y3 Kaihanga Fair-Rite Products Corp.
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 1806 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1325611 pcs Pepa Raraunga 2518066007Y3.pdf
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1806 (4516 Metric) Ētahi Ingoa 1934-1317-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Teitei (Max) 0.071" (1.80mm) Pepa Tae Signal Line
DC Resistance (DCR) (Max) 40 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 3A