2508053017Z0
Hua Hua
Tau Wae: 2508053017Z0
Kaihanga / Waitohu: Fair-Rite Products Corp.
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 0805 1LN
Ngā Rauemi: 2508053017Z0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2508053017Z0
Tau Wae 2508053017Z0 Kaihanga Fair-Rite Products Corp.
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 0805 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2820654 pcs Pepa Raraunga 2508053017Z0.pdf
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Teitei (Max) 0.043" (1.10mm) Pepa Tae -
DC Resistance (DCR) (Max) 250 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 200mA