AN500-NIST
FLIRFLIR
FLIR
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AN500-NIST
Kaihanga / Waitohu: FLIR
Whakaahuatanga hua ANEMOMETER AIR FLOW
Ngā Rauemi: 1.AN500-NIST.pdf2.AN500-NIST.pdf
Waehere Stock 106 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 106 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AN500-NIST
Tau Wae AN500-NIST Kaihanga FLIR
Whakaahuatanga ANEMOMETER AIR FLOW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 106 pcs Pepa Raraunga 1.AN500-NIST.pdf2.AN500-NIST.pdf
Momo Anemometer Raupapa -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AN500
AN500
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: ANEMOMETER AIR FLOW
I roto i te taonga: 152 pcs
Tikiake: AN500.pdf
RFQ
AN5275
AN5275
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: IC AUDIO AMP DUAL 15W SIL-12 W/F
I roto i te taonga: 47131 pcs
Tikiake: AN5275.pdf
RFQ
AN501
AN501
Kaihanga: Stanley Electric
Whakaahuatanga: EMITTER IR 950NM AXIAL
I roto i te taonga: 5413 pcs
Tikiake: AN501.pdf
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: IC AUDIO AMP 2CH 4W SIL-12 W/FIN
Tikiake: AN5273.pdf
Whakaahuatanga: IC AUDIO AMP 4.8W SIL-9 W/FIN
AN5
AN5
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: CABLE ANALOG OUTPUT
Tikiake:
Whakaahuatanga: IC AUDIO AMP 2CH 5W SIL-12 W/FIN
AN504
AN504
Kaihanga: Stanley Electric
Whakaahuatanga: EMITTER IR 950NM 100MA RADIAL
Tikiake: AN504.pdf
AN510
AN510
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: ANEMOMETER AIR FLOW/TEMPERATURE
I roto i te taonga: 657 pcs
Tikiake: AN510.pdf
Whakaahuatanga: IC AUDIO AMP 2CH 10W SIL-12 W/FN
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel