79307-0101-NIST
FLIRFLIR
FLIR
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 79307-0101-NIST
Kaihanga / Waitohu: FLIR
Whakaahuatanga hua INFRARED CAM THERMAL IMAGER TEMP
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 6 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 79307-0101-NIST
Tau Wae 79307-0101-NIST Kaihanga FLIR
Whakaahuatanga INFRARED CAM THERMAL IMAGER TEMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6 pcs Pepa Raraunga
Momo Infrared Camera, Thermal Imager Raupapa -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
79307-0201-NIST
79307-0201-NIST
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: INFRARED CAM THERMAL IMAGER TEMP
I roto i te taonga: 5 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: FLIR
I roto i te taonga: 5 pcs
Tikiake: 79305-0201-NIST.pdf
RFQ
Tikiake: 79306-0101-NIST.pdf
I roto i te taonga: 8 pcs
Tikiake:
I roto i te taonga: 4 pcs
7930A 0101000
7930A 0101000
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 4PR 24AWG CAT5E
I roto i te taonga: 138 pcs
7930A 0102000
7930A 0102000
Kaihanga: Belden
I roto i te taonga: 69 pcs
Tikiake: 79306-0101.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: ANVIL .055 INCH WIRE CRIMP WID
I roto i te taonga: 4766 pcs
Whakaahuatanga: ANVIL .070 INCH WIRE CRIMP WID
I roto i te taonga: 5601 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel