407780A-NIST
FLIRFLIR
FLIR
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 407780A-NIST
Kaihanga / Waitohu: FLIR
Whakaahuatanga hua SOUND LEVEL METER
Ngā Rauemi: 1.407780A-NIST.pdf2.407780A-NIST.pdf
Waehere Stock 61 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 61 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 407780A-NIST
Tau Wae 407780A-NIST Kaihanga FLIR
Whakaahuatanga SOUND LEVEL METER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 61 pcs Pepa Raraunga 1.407780A-NIST.pdf2.407780A-NIST.pdf
Momo Sound Level Meter Raupapa -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
407760-NISTL
407760-NISTL
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: SOUND LEVEL METER
I roto i te taonga: 310 pcs
Tikiake: 407760-NISTL.pdf
RFQ
407764-EXT
407764-EXT
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: EXTENSION CABLE FOR 407764
I roto i te taonga: 715 pcs
Tikiake: 407764-EXT.pdf
RFQ
407766
I roto i te taonga: 247 pcs
Tikiake: 407766.pdf
4078
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: FUNCTION GENERATOR 25MHZ DL CHNL
I roto i te taonga: 4283 pcs
Tikiake: 4078.pdf
Kaihanga: Fair-Rite Products Corp.
Whakaahuatanga: 78 ROD
I roto i te taonga: 103694 pcs
407790A
407790A
Whakaahuatanga: SPECIALTY BAND ANALYZER
I roto i te taonga: 29 pcs
Tikiake: 407790A.pdf
4078-C
4078-C
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: HALF TAP COVER
Tikiake:
4077B
4077B
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: FUNCTION GENERATOR 80MHZ ARBITRY
I roto i te taonga: 45 pcs
Tikiake: 4077B.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RING CIRC 16-20AWG #4 CRIMP
407766-NIST
407766-NIST
I roto i te taonga: 192 pcs
Tikiake: 407766-NIST.pdf
Whakaahuatanga: 78 ROD
407780A
407780A
I roto i te taonga: 71 pcs
Tikiake: 407780A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel