FLHTC0311-20-4
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
FLHTC0311-20-4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLHTC0311-20-4
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Whakaahuatanga hua HOOK-UP WIRE
Ngā Rauemi: FLHTC0311-20-4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLHTC0311-20-4
Tau Wae FLHTC0311-20-4 Kaihanga TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Whakaahuatanga HOOK-UP WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 307197 pcs Pepa Raraunga FLHTC0311-20-4.pdf
Tuhinga 20 AWG Te kaha o te wera 0.050" (1.27mm)
Te whakangungu 1.00' (0.30m) Pato Tiaki 19/32
Raupapa - Hoki Hoki Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Ratonga UL Style 3557 Ētahi Ingoa 212543-000
A120223
Tae Mahi 200°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Waehanga Kaihanga FLHTC0311-20-4
Ira Hook-Up Ngā āhuatanga High Temperature
Whakaahua nui 20 AWG Hook-Up Wire 19/32 Yellow 600V 1.00' (0.30m) Rauemi Dielectric Copper, Tinned
Whakaahuatanga HOOK-UP WIRE Rauemi Rawa Yellow
Whakaaho Pae 0.006" (0.15mm) Te Putea Pane 600V