E18/4/10/R-3C97-A160-P
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E18/4/10/R-3C97-A160-P
Kaihanga / Waitohu: FERROXCUBE
Whakaahuatanga hua PLANAR E CORES
Ngā Rauemi: E18/4/10/R-3C97-A160-P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E18/4/10/R-3C97-A160-P
Tau Wae E18/4/10/R-3C97-A160-P Kaihanga FERROXCUBE
He Rahinga Kei te wātea 134132 pcs Pepa Raraunga E18/4/10/R-3C97-A160-P.pdf
Whānui 10.00mm Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato E 18 x 4 x 10 Raupapa *
Tuhinga 3C97 Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te roa 18.00mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 4.00mm Putanga -