E14/3.5/5/R-3F36-A63-P
Hua Hua
Tau Wae: E14/3.5/5/R-3F36-A63-P
Kaihanga / Waitohu: FERROXCUBE
Whakaahuatanga hua PLANAR E CORES
Ngā Rauemi: E14/3.5/5/R-3F36-A63-P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E14/3.5/5/R-3F36-A63-P
Tau Wae E14/3.5/5/R-3F36-A63-P Kaihanga FERROXCUBE
He Rahinga Kei te wātea 197429 pcs Pepa Raraunga E14/3.5/5/R-3F36-A63-P.pdf
Whānui 5.00mm Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato E 14 x 3.5 x 5 Raupapa *
Tuhinga 3F36 Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te roa 14.00mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 3.50mm Putanga -