LXV300-012S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV300-012S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXV300-012S
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 12V 25A
Ngā Rauemi: 1.LXV300-012S.pdf2.LXV300-012S.pdf3.LXV300-012S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXV300-012S
Tau Wae LXV300-012S Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 12V 25A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4976 pcs Pepa Raraunga 1.LXV300-012S.pdf2.LXV300-012S.pdf3.LXV300-012S.pdf
Taumaha 3.4 lbs (1.5kg) Putanga - Whakaputa 12V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC Momo Constant Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 8.82" L x 3.47" W x 1.30" H (224.0mm x 88.0mm x 33.0mm) Raupapa LXV300
Ratonga IP67 Mana (Watts) 300W
Ētahi Ingoa 633-1072 Tae Mahi -35°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 92%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 25A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 25A Whakaaetanga CE, EN, UL