LXV200-050S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV200-050S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXV200-050S
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 50V 4A
Ngā Rauemi: 1.LXV200-050S.pdf2.LXV200-050S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXV200-050S
Tau Wae LXV200-050S Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 50V 4A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5985 pcs Pepa Raraunga 1.LXV200-050S.pdf2.LXV200-050S.pdf
Taumaha 2.2 lbs (997.9g) Putanga - Whakaputa 50V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 264VAC Momo Constant Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 8.90" L x 2.66" W x 1.57" H (226.0mm x 67.5mm x 40.0mm) Raupapa LXV200
Ratonga IP67 Mana (Watts) 200W
Tae Mahi -35°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP
He pai 92.5% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 4A 50V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 4A